KranTech Sp. z o.o.
Liny stalowe i łańcuchy
Liny stalowe i łańcuchy
Liny nierdzewne AISI 316
Terminale gwintowane AISI 316
Terminale widełkowe AISI 316
Terminale oczkowe i ścięte AISI 316
Napinacze do lin AISI 316
Haki nierdzewne AISI 316
Liny czarne i osprzęt


Liny czarne
Black Ropes

 

 
 
Liny czarne produkowane są na wysokim poziomie jakości dla technologii sceny ( neutralność barwy, brak tzw.”blików”od reflektorów) oraz w dziedzinie projektowania architektonicznego. Dostarczamy szereg konstrukcji linowych i średnic z sześciu splotek (6x7,6x19) oraz 17x7. Oferujemy liny czarne o średnicy od 1,5 do 8 mm z tradycyjnym wariantem rdzenia stalowego lub z wkładem plastycznym.

Liny czarne są przedmiotem najbardziej intensywnej kontroli jakości podczas produkcji, w tym specjalnej technologii barwienia. Czarna kolorystyka osiąga się za pomocą z wysoko rozwiniętych procesów chemicznych. Mimo zapewnienia wysokiej jakości czarnego zabarwienia liny - nie możemy dać gwarancji na całe życie. Jeśli będzie konieczne liny mogą być czernione za pomocą zestawu, które można uzyskać od nas. Dodatkowo oferujemy czarny osprzęt (kausze, szakle, śruby rzymskie) do lin. Istnieje możliwość dostawy czarnych lin o większych średnicach na indywidualne i duże zamówienia.


 

Liny czarne EN 12385-4 : 6x7; 18x7; 6x19M; 6x19W
Rope EN 12385-4 with 1 Steel Core Type 6x7,18x7,6x19M,6x19W

...na zapytanie           
Zacisk linowy black Szakle omega black Śruby rzymskie black Kausze black Karabińczyki black Szybkozłącza black


 

 


 
HomeLiny stalowe Casar Diepa i StandardoweArchitektura linowa Liny i osprzęt nierdzewny Liny czarne Łańcuchy do: zawiesi, wciągarek, pomp,boi, kotwiczne Podnośniki Wciągniki Wciągarki anty- eksplozyjneZawiesia wężowe pasowe linowe łańcuchoweHaki dźwigowe Ogniwa Szakle Green PinUchwyty do papieru, do blach, wózki do wciągarekNapinacze Kausze Tuleje Zaciski Śruby rzymskieNapinacze łańcuchowe Pasy, Ogniwa spawane, wkręcaneZblocza dźwigowe Rolki linoweHydraulika Pończochy kablowe Rolki transportowe